حقوق های نجومی

ساخت وبلاگ
چکیده : بسم الله الرحمن الرحیم - هست کلید در گنج حکیم - فاتحه ی فکرت و ختم سخن (سخون) - نام خداییست بر او خت... با عنوان : حقوق های نجومی بخوانید :
بسم الله الرحمن الرحیم - هست کلید در گنج حکیم - فاتحه ی فکرت و ختم سخن (سخون) - نام خداییست بر او ختم کن. سلام خدمت شما همراهان. میخواهم امروز در مورد حقوق های نجومی صحبت کنم. تا همین چند وقت پیش میشنیدیم که فلان قدر یا بهمان قدر اختلاس صورت گرفته است؛ اما چند وقتیست که خبری از اختلاس بعضی مسئولین به گوش نمیرسد و احتمالا چون مجلس تصمیمات اخیر را وضع کرده، خبر اختلاس نمیآید. کسانی که اختلاس میکنند و حق این مملکت را به یغما میبرند، میدانند که روزی باید جوابش رو بدهند؟؟ آیا میدانند که شهدا چه زحماتی کشیده و از جانشان گذشتند تا این مملکت را سرپا و زنده و شاداب نگه دارند؟ و حالا یک مشت انسان بی شعور و بی خانواده و حرام زاده حق مملکت را بخوند و ببرند!! آیا این افراد حرام زاده نیستند که اختلاس میکنند و پارتی بازی های عمده انجام میدهند؟؟ چرا حرام زاده و ولدزنا هستند. اولا باید دید که، مختلصین از چه خانواده ای بزرگ شده اند! در چه فضا رشد کرده اند! چگونه به مسئولیتی رسیده اند! چگونه کسی از کارشان آگاه نبوده و اختلاس کرده اند! اشعث کندی فردی بود که در زمان حضرت امیرالمومنین (ع) میزیست. او ابتدای یار حضرت علی(ع) بود و بعد در به وجود آوردن خوارج دست داشت. او مهم ترین فردی بود که باعث شد سپاه حضرت علی(ع) در صفین، دست از جنگ بکشند. دختر او، امام حسن مجتبی (ع) را به شهادت رساند(جعده)، و پسرش در کربلا برابر امام حسین بن علی (ع) ایستاد؛ یا آن مادر مهربانی که حضرت مسلم (ع) را در خانه اش پناه داد، پسری داشت که مسلم را لو داد. بس خانواده تاثیر بسزایی در تربیت دارد. آیا مختلصین و در کل گناهکاران، به فکر اخرت خود و خدای خود نیستند؟؟

کاش کمی در شعر زیبای مولانا جلال الدین مولوی تامل کنیم:

از کجا آمده ام؟، آمدم بهر چه بود؟ به کجا میروم، آخر ننمایی وطنم... .

اگر کمی در آفرینشمان درنگ کنیم، متوجه میشویم که برای چه آفریده شده ایم!. آیا آمده ایم که اختلاس کنیم و دو روز دنیا را بگذرانیم و خوش بحالمان شود و اخرت را فراموش کنیم؟؟

ابدا.

اگر وقت گذاریم و سخنان و وصیتنامه های شهدا را بخوانیم راهمان دگرگون خواهد شد. چه شهامت و دلاوری هایی کردند این شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس. چه افرادی را که در قلبشان، نور ایمان رسوخ کرد و شدند فدایی اسلام در جنگ.

 حتما یادتان هست که چو افتاد که استاد قاری حاج سعید طوسی فتنه کرده است؟ آیا براستی کسی که نور قرآن در دلش رسوخ کرده است چنین کاری میکند؟ نه ابدا نمیکند. همزمان باشروع این سخنان، اتفاقی عظیم افتاد! آن چه بود؟ میدانید؟ من به شما میگویم. یک حرام زاده، 8 هزار میلیارد از صندوق فرهنگیان اختلاس کرد؛ انهایی که با این شخص، ساخت و پاخت داشتند، حرفی را وسط انداختند که مث بمب صدا کند و خبر اختلاس نپیچد.

آیا تا به حال به این عدد که اختلاس شده دقت کرده اید؟؟

این مطلب در جاهای دیگر موجود است و میتوانید صدق حدیث را بیابید.

به گفته خود جمهوری اسلامی،(شیمی سال دوم دبیرستان، رشته تجربی، نظام قدیم) اگر کشوری در مقام دوم جهان در صنعت مس باشد، میتواند کشوری صد میلیونی را راحت بچرخاند. ایران، هم فلز دارد هم میوه دارد هم نفت دارد هم گاز دارد هم ... .

بس چرا در ایران افراد زیادی زیر خط فقرند؟؟ (زیر خط فقر در ایران طبق محاسبه مجلس=2 میلیون تومان در هر ماه)

بس تامل کنیم... .

قول میدهم وصیت نامه برخی شهدا را نیز در این وبلاگ بیاورم. ان شاءالله منتظر ادامه مقالات من باشید.

اللهم عجل لولیک الفرج

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و پنجم اسفند ۱۳۹۵ساعت 13:54  توسط علی اخوان  | 
...
نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : سه شنبه 13 تير 1396 ساعت: 21:13