تحلیل انتخابات ریاست جمهوری و نامزدها 96- بخش سوم

ساخت وبلاگ
چکیده : بسم الله الرحمن الرحیم تحلیل انتخابات ریاست جمهوری 96 و نامزد ها- بخش سوم (4 روز تا انتخابات) سلام... با عنوان : تحلیل انتخابات ریاست جمهوری و نامزدها 96- بخش سوم بخوانید :
بسم الله الرحمن الرحیم

تحلیل انتخابات ریاست جمهوری 96 و نامزد ها- بخش سوم (4 روز تا انتخابات)

سلام. امروز یک سری اتفاقات افتاد که باعث شد تا من مقاله سومی را هم درباره انتخابات بنویسم.

من در بخش اول، در مورد مناظره اول و در بخش دوم در مورد دو مناظره بعدی بحث کردیم که در مناظره اول کاملا مشهود بود دعوای قالیباف با روحانی و جهانگیری را مشاهده کردیم که آقای قالیباف با پرینت از سایت آقای روحانی و نشان دادن ضدونقیض بودن حرف های روحانی یک جورهایی پیروز میدان بود.

مناظره دوم را قطع به یقین، آقای میرسلیم و رئیسی بهتر عمل کردند والبته خب دیدیم که دعوای قالیباف با روحانی و جهانگیری ادامه داشت.

مناظره سوم با موضوع اقتصاد که بیشتر رویش بحث بیشتری کردیم را هم میتوان گفت همه یکسری آبشن های برد و یکسری آبشن های باخت داشتند اما خب البته که هیچ کسی از آقای رئیسی مدرکی نداشت که رو کند ولی به گفته خود آقای رئیسی، او یکسری مدارک داشت از بقیه کاندیداها که رو نکرده است و به قول خود، خویشتن داری و باخلاقگرایانه عمل کرده است.

اما بحث اصلی ما اینجاست! امروز 25 اردیبهشت 96 که تنها 4 روز تا روز انتخابات باقیست، آقای جهانگیری که از پیش معلوم بود کاندیدای پوششی روحانی است، و در مناظره آمده بود تا کمک حال دولت 11 و رئیسش باشد. اسحاق جهانگیری، امروز به نفع روحانی از ادامه ی کار کنار کشید اما نامزد دیگر اصلاح طلبان یعنی آقای هاشمی طبا امروز اعلام کرده است که من کنار نمیکشم اما به آقای روحانی رای میدهم و و اگر کسی ازم بپرسم به چه کسی رای بدهیم؟! من میگویم به آقای روحانی رای بدهید!. من کنار نمیکشم چون این بدین منزله است که من از حرفهایی که زده ام برگشته ام.

اما بزرگترین اتفاق امروز مربوط به آقای قالیباف بود.

آقای قالیباف امروز از طریق کانال تلگرام خود @ghalibaf_official اعلام کرد که به نفع رئیسی کنار کشیده است تا همه یکصدا شوند برای از بین بردن #دولت_پیر و #دولت_4_درصدی و به آقای رئیسی رای دهند.

پیشبینی بوی ظهور براینست که آقای میرسلیم نیز از ادامه کار کنار بکشد. در هر صورت شانس آقای رئیسی بالاست و احتمالا رئیس جمهور آینده ایران خواهد بود.

ان شاءالله که به کسی رای بدهیم که انقلابی باشد و انقلابی بماند. یاعلی

#رئیسی

#روحانی

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و پنجم اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت 16:20  توسط علی اخوان  | 
...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : سه شنبه 13 تير 1396 ساعت: 21:13