دستوری برای تقویت حافظه و برطرف کننده تشنگی در ماه رمضان

ساخت وبلاگ
چکیده : بسم الله الرحمن الرحیم راهکارهایی برای تقویت حافظه و برطرف کننده تشنگی در ماه رمضان باسلام خدمت شم... با عنوان : دستوری برای تقویت حافظه و برطرف کننده تشنگی در ماه رمضان بخوانید :
بسم الله الرحمن الرحیم

راهکارهایی برای تقویت حافظه و برطرف کننده تشنگی در ماه رمضان

باسلام خدمت شما دوستان و همراهان. انتخاب آقای روحانی به سمت ریاست جمهوری برای چهارسال دیگر را هم خدمت همه طرفداران ایشان تبریک عرض میکنم. در ضمن حضور 42 میلیونی مردم پای صندوق های اخذ رای هم فوق العاده بود. ان شاءالله ایرانی آبادتر داشته باشیم.

دوستان با اینکه من دوست داشتم مقاله ای دیگر در رابطه انتخابات بنویسم ولی دیدم حجم صحبت ها میرود بالا و از این کار خودداری نمودم. اما لازم است در اینجا چند مطلب بگویم و بعد برویم سر اصل مطلب.

اسنادی در کانال تلگرامی @najva_net موجود است علیه آقای روحانی. شما میتوانید از این مطالب دیدن بفرمایید.در کانال شخصی خودم @Ali21_channel نیز یک سری مطالب آورده ام در باره مناظرات و کلا مسائل قبل انتخابات و اسنادی که برای شما دیدنش توصیه میشود.

اما موضوع بحث امروز، بیشتر مربوط به روزه داران میباشد.

برای اینکه در اینترنت، حجم اینگونه حرف ها بالاست و کلی توصیه گفته شده من خلاصه کردم تا شما راحت استفاده کنید.

میگویند برای ماه رمضان چه بخوریم تا عطش مان کمتر شود و بیشتر آب در بدنمان بماند و شادابی خود را نیز از دست ندهیم.

خب کاری ندارد با مطالب زیر همراه باشید. البته دانش آموزان و کنکور دهندگان هم همراهمان باشند برای ان ها نیز سوپرایز داریم.

برای اینکه در طول روز تشنه نشویم میتوانیم دانه خاکشیر را تهیه کنیم خوب بشوییم و بعد شکر و گلاب بزنید و مثل شربت مصرف کنید. سعی کنید رقیق بخورید.

عرق شاه تره را تهیه کنید از گیاهان دارویی فروشی  و برای رفع تشنگی 2 یا 3 لیوان از افطار تا سحر در طول روز میل کنید. این عرقیجات در روز های اول شاید شما را از کاراییش دلسرد کند ولی از اواسط به بعد که بدنتان به خوردنش عادت کند فوق العاده است.

عرق سنبل الطیب برای سردرد های طی روز برای روزه داران که ممکن است پیش بیاید عالیست.

عرق کاسنی، دمای بدن را کاهش میدهد. این را حتما مصرف کنید. معجزه میکند.

اما دانش اموزان و کنکور داران به اصطلاح کنکوریان توجه کنند:

برای تقویت حافظه با گیاهان دارویی چای نعنا و چای رزماری میل کنند.

چای نعنا: برگ تازه نعنا یا برگ خرد و خشک شده نعنا که از عطاری میتوان تهیه کرد و چای رزماری که توصیه میشود از گیاه رزماری قسمت های تازه و سرگل دارهارا جدا کرده و در آب جوش 80 درجه انداخت تا چای رزماری تهیه شود البته از برگش هم میتوانید استفاده نمایید.

درپایان توجه کنید که  ما اصن حرفی از بقیه چیز ها مثل میوه جات و هندوانه و ... نزدیم و فقط بحث امروز ما گیاهان دارویی بود که به وفور یافت میشود و هزینه ای نیز ندارد بود. اما از بقیه خوردنی ها غافل نشوید . اماتوصیه آخرم اینست که دوغ و نوشابه نخورید. و اما چای زنجفیل نیز بی نظیر است که میتوانید  با کمی عسل و آبلیمو میل کنید و بگویم که خود خوردن عسل نیز عالیست. 

یاحق

+ نوشته شده در  پنجشنبه چهارم خرداد ۱۳۹۶ساعت 10:2  توسط علی اخوان  | 
...
نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : سه شنبه 13 تير 1396 ساعت: 21:13