نماد های شیطان پرستی و فراماسونری

ساخت وبلاگ
چکیده : نماد های فراماسونری و شیطان پرستی : در ابتدا باید تفاوت فراماسونری و شیطان پرستی را بدانیم تا بتوانی... با عنوان : نماد های شیطان پرستی و فراماسونری بخوانید :
نماد های فراماسونری و شیطان پرستی :

در ابتدا باید تفاوت فراماسونری و شیطان پرستی را بدانیم تا بتوانیم مسائل دیگر در این حیطه مورد بررسی قرار دهیم.

بزرگترین تفاوت میان شیطان پرستی و فراماسونری در توصیفی ساده از این دو جریان روشن می شود. فراماسونری در واقع یک تشکیلات مخفی می باشد که با رویکرد نخبه گرایی در طول سالیان متمادی فعالیت هایی را در نقاط مختلف جهان (عمدتا در حوزه مدیریت و جهت دهی حوادث جهانی در راستای مطامع مستکبرین) فعالیت داشته، ولی شیطان پرستی عنوانی است که به بسیاری از فرقه ها در طول تاریخ، که با محوریت دین ستیزی، شکل گرفته اند اطلاق شده است؛ همانطور که در دوران معاصر ما جندین و چند فرقه شیطان پرستی وجود دارد. بنابراین، این که فراماسونری را یک فرقه ببینیم تا حدودی در نوع نگاه به ین جریان مخفی تشکیلاتی دچار اشتباه شده ایم و از طرفی این که شیطان پرستی را یک فرقه واحد و مشخص در دنیای امروز در نظر بگیریم، اشتباهی دیگر است؛ چرا که فرقه های متعددی با رویکرد شیطان گرایی و دین ستیزی وجود دارند. با این توضیح اخیر روشن شد که مقایسه این دو مقوله با یکدیگر، قیاسی مع الفارق است.

نماد های شیطان پرستی:

هر نماد و نشانه ای که نماد و نشانه دین باشد، را اگر برعکس کنید نماد و نشانه شیطان پرستان میشود. البته اکثر نماد های فراماسونر ها و شیطان پرستان با هم یکی میباشد، پس میتوتنیم نتیجه بگیریم، راه آنان یکیست. فراماسون (Free Mason) یعنی بنای آزاد و شیطان پرست (satanism). فراماسون ها میگویند: ما در زمان حضرت سلیمان (ع) در بند نبودیم که برایش کار کنیم، آزاد بودیم. آنان عقیده دارند که شخصی به اسم هیرام معبد سلیمان را ساخت. البته تا جایی که میدانیم اسم هیرام، در هیچ یک از منابع ادیان الهی نیامده است. حال ما میخواهیم معبد سلیمان را دوباره بسازیم. خود موسسان این شبکه و جوامع نحس، میگویند: ما در زیر معبد سلیمان به گنجی رسیدیم که به ما در فتح و تسلط و حکومت ما بر جهانیان کمک میکند. بعضی ها نوشته اند، گنج بود، طلا بود. اما آن گنج (کابالا=جن گیری و جن پرستی، در واقع ارتباط با جن) بود.

هر چه نماد دین باشد، برعکسش کنید نماد اینان میشود. در ادامه توضیح میدهیم.

اما در این قسمت، و همین ابتدا یک مسئله را بیان میکنیم تا بک گراند ذهنی خوبی برای شما ایجاد شود.

در اسطوره های مصر باستان، خدای خورشید  را  دو دختر و دو پسر داشت. خدای نیل  isis ایسیس با اوزیریس و ست داداش دیگر با نفتیس خواهر، ازدواج کردند. ست شاکی میشود که چرا ایسیس خوشگل را به من ندادند(الگوی ازدواج با محارم).ا اوزیریس را میکشد و چهارده تکه میکند. هر تکه را در یک جای دنیا می اندازد. ایسیس و نفتیس که خواهرند میگردند و 13 تکه از بدن اوزیریس را پیدا میکنند و به هم میچسبانند و اوزیریس زنده میشود. البته آن تکه چهاردهم آلت تناسلی اوزیریس بوده است. اوزیریس بعد زنده شدن با ایسیس رابطه جنسی برقرار میکند.(درست است که اوزیریس نقص فنی داشته اما فراماسون ها بر این عقیده اند که شیطان با ایسیس رابطه چنسی برقرار کرد و هروس به دنیا آمد.(پدر نداشتن حضرت عیسی(ع) مشک محکمی بر دهان آنان بود).

باید به این نکته دقت کنیم که: تمام اعتقادات مجامع فراماسونری و کابالائیست ها وام گرفته از مصر باستان اند که نمیشود همه را در چنین جایی ذکر کرد.

نماد ها و علائم فراماسون ها :

666 و ستاره شش پر نحس صهیونیزم :

در آیین مسیحیت، 999 علامت ظهور منجی است یعنی هر هزار سال منجی ظهور میکند. 999 بچرخد 666 را درست میکند. ستاره شش پر، شش ضلع، شش زاویه، شش مثلث کوچک دارد که دلیل دیگری بر مقدس بودن 666 است.

در نماد 76 صنف گازوئیل فروشان آمریکا، 76 داخل ساعتی است که نشان دهنده 6ساعت و 60 دقیقه و 6 دقیقه دیگرست.

Fox news : فاکس به معنای روباه است. F,O,X در ابجد انگلیسی 6 هستند که اگر کنار هم گذاریم 666 در میاید. وگرنه کسی اسم خبرگذاری اش را روباه نمیگذارد. عزیزمن! این فاکس نیوز نیست این شیطان نیوز است.

Fire Fox هم از قاعده بالا پیروی مینماید.

ستاره شش پر، از دو مثلث تشکیل شده است که یکی قاعده اش، روی زمین و دیگری در هواست. آن که قاعده اش روی زمین است، نماد محکم بودن، مرد بودن است و آن یکی نماد زن. منظور اینست که خدایی وجود ندارد، مردی بوده و زنی بوده که با هم نزدیکی کردند و ما ها بوجود آمدیم (حالا اینجا سوال اینست: آنان را که به وجود آورده! مسئله بیگ بنگ و ... به این نوع مسائل اشاره دارد.) ستاره شش پر هیچ ربطی به حضرت داوود(ع) ندارد. و اولین بار در سال 1536 وارد یهودیت (صهیونیزم) شد.

ستاره پنج پر:

ستاره پنج پر نماد یهود است. وقتی شیطان به شکل مار به پای طاووس پیچید و وارد بهشت شد تا حضرت آدم علیه السلام و حوا سلام الله علیها را گول بزند تا از درخت ممنونع بخورند، آن میوه در این جوامع درخت حکمت و دانش نام میگیرد. ما میگوییم گندم بود اما آن ها میگویند سیب بود. اگر سیب را به صورت افقی گاچ کنید ستاره پنج را میبینید.

 ستاره پنج پر

آبلیسک :

نماد آلت تناسلی اوزیریس است که بعدا به سرزمین مردگان میرود و خدای مردگان در اسطوره های مصر باستان میشود در واقع آلت تناسلی شیطان است. که اکثرا در میدان های اروپا و آمریکا قرار دارد تا مردم آن را طواف کنند. منار یمی جمرات نیز آبلیسک است اما اینبار مردم به آن سنگ میزنند که رژیم غاصب سعودی دور آن دیوار کشید تا به نماد شیطان سنگ نخورد. در نزدیکی کلیسا های مسیحیان نیز آبلیسک به چشم میخورد. روز 22 بهمن 1395 هجری شمسی اولین مراسم آبلیسک سوزی به همت موسسه مصاف، انجام گرفت.

بز بافومت و عموسام:

بز بافومت، بزی است که پایین تنه اش انسان است و شکل عمو سام میباشد. داستان عمو سام هم جالب است. در جنگ جهانی اول، گوشت را در جعبه هایی با نام u.s میفرستادند یعنی ایالات متحده که یک سرباز آن را uncle sam خواند و نقاشی شکل عمو سام را کشید (تخیلی) و آن نماد کشور آمریکا شد.

تک چشم (چشم هروس یا چشم را)

شیطان پرستان بر این عقیده اند که، شیطان در ستاره صبح یعنی همان سیاره ناهید است و منتظراست ما نظم نوین جهانی را برقرار کنیم تا شیطان بیاید.در روایات شیعیان آمده شیطان رفت تا حضرت ابراهیم را وسوسه کند تا اسماعیل(ع) را ذبح نکند. ابراهیم(ع) سنگی به چشم راستش زد و کورش کرد. سخنی از حضرت علی(ع) که میفرمایند: دجال چشم راست ندارد،والاخراء  و آن یکی (چپ)، فی جبهةهی  وسط پیشانیش است، تزیع نور میدهد.

یاللعجب. چه زیبا پیامی دارد که ای مردم شیطان همان دجال و دجال همان شیطان است.

جغد و خرگوش از حیوانات مورد علاقه آنان است. چون میگویند ما بر همه چیز در جهان اشراف داریم شما خوابید ما بیداریم.

آلیستر کرولی، که  پدربزرگ نامشروع جورج بوش است ، در هرم مصر (وسطی) چهل روز مناسکی برقرار میکند تا شیطان نماینده خود را به اسم جن آیواس بر او میفرستد و حرف هایش کتاب میشود به اسم شریعت. که بعدا در مورد صحبت میکنیم، او پدر شیطان پرستان و فراماسون هاست و برنامه شیطان پرستان و فراماسونر ها را در آن کتاب گفته اند.

نماد آنخ و فمنیزم:

آنخ نماد شهوت است. همان چیز شکل کلید در دست کاهنان مصر باستان در سریال حضرت یوسف(ع). انخ ماهو یعنی صاحب آنخ. الان شکل آن نماد فمنیزم است یعنی برابری حقوق زن مرد. Woman Togo  شرکتی در اروپا و آمریکا است برای فروش زنان.!!صرفا جهت اطلاع. 

اومانیزم:

اومانیزم یعنی انسان محوری. الان در جامعه شناسی دیگر حرفی از متافیزیک نیست الان اومانیزم مطرح شده است. یعنی خدایی وجود ندارد. یعنی تویی و این دنیا، هر کار میخواهی بکن، توباید خوش باشی. اصل انسان است. خدا وجود ندارد

در مورد نیچه و نطرش در مورد مرگ خدا در مسبحیت در مقالات بعدی بحث خواهیم کرد.

از فراماسونر های ایرانی میتوان به محمد علی فروغی و کمال الملک شاره کرد.

عدد 9 :

عدد 9 برای دو دلیل برای فراماسون ها و شیطان پرستان مقدس است. یک دلیل بر میگردد به جنگ های قردن وسطی و دیگری برای اینکه آنان معتقدند کسی به اسم هیرام معبد سلیمان را ساخت و 9 یار و یاور داشت.

عدد 11 :

عدد 11 برای فراماسون ها و شیطان پرستان مقدس است به چند دلیل. یکی از این دلایل اینست که : 11 شبیه دو ستون معبد سلیمان اند که کنار هم شکل 11 را میسازند. دلیل دیگر اینکه، عددهایی که برعکسشان هم خودشان میشوند، نماد آنان است که 1! نیز از این ماجرا مستثناء نیست. دلایل دیگری نیز ذکر شده است.

عدد 13 :

عدد 13 برای صهیونیزم و یهود مبارک و میمون است چون آنان در روز 13 فروردین ایرانی هارا کشتند و 13 مین نفر از حواریون حضرت مسیح(ع) به اسم یهودا اسکاریوتیو بود که حضرت عیسی مسیح (ع) را لو داد.

ماجرای سیزده فروردین به طور خیلی خلاصه ز این قرار است که : در زمان خشایارشا که پادشاه قدرتمند هخامنشی بود، شاه تصمیم گرفت به قسمت هایی از ترکیه امروز نزدیک اروپا حمله کند که زنش مخالفت میکند و میگوید ما 124 ایالتیم که یکی اش مصر بود. همین هارا جمع کنیم خیلی است. مردخای وزیر یهودی خشایارشا به شاه شراب مینوشد و در حالت مستی به او میگوید این زنی که با تو مخالف کرد به زودی تو را سم خواهد داد و حکم قتل زن شاه را گرفت. شاه ایران هم که نمیتواند بدون همسر بماند. برای این از هر ایالت دختر زیبایی را انتخاب میکردند و میگفتند باید بروی زن شاه شوی. مردخای، دختر خواهرش به اسم هاداسا که یهودی بود را هم قالب میکند. در تلمود و تورات آمده که مردخای میگوید ما از فنون شرطی سازی استفاده کردیم تا هاداسا که بعدا شد (استر) را به خشایارشا قبولاندیم.هامان وزیر با تدییر ایرانی و زرتشتی، میفهمد که مردخای یهودی است و این حرف را جلوی شاه و استر میزند. استر هم حرف را به مردخای میرساند و مردخای و استر به شاه شراب نوشاندند و حکم قتل هامان و هفتاد قوم ایرانی (70،000نفر ایرانی) را صادر کردند. سالانه در کشور های خارج این روز را جشن میگیرند و روز هامان سوزی راه میندازند.

برای اینست که 13 برای ایرانی نحس است. توجه کنید که 13 برای مسلمانان نحس نیست چون 13 رجب نیز روز ولادت امام علی(ع) امیر مومنان است.

بس چون 13 برای ایرانی ها و مسیحیان نخس است برای یهودیان صهیونیزم شادی آفرین است. در ضمن ما ایرانی ها 13 فروردین از خانه مان بیرون میرویم تا یک بار دیگر در خانه های مان جنگ نشود.

عدد 33 و 72 :

33 برای آنان مقدس است چون: همه مضارب 11 مخصوصا 3 مقدس است و قابل احترام برایشان، برای اینکه کسی به بالاترین رتبه در لژ فراماسونری برسد 33 پله را پشت سر میگذارد، البته در برخی کشور های عربی لژ 99 پله ای هم داریم. دلایل دیگری نیز وجود دارد...

72 مقدس است چون تا قبل ظهور حضرت سلیمان(ع) ، این ها 72 تا از بزرگان جن را میپرستیدند و برخی اسم هایشان نیز در کتب تاریخی آمده است. مانند مولوخ، بعل، ایشتات، مردوک و ... متاسفانه در کتاب تاریخ سال دهم رشته انسانی سال 95/96 هم اسم مردوک موقعی که کوروش در بابل به او احترام میگذارد، قرار دارد.

عدد 69 :

عدد 69 به معنای همان رابطه های جنسی نامشروع است. از توضیحات بیشتر معذوریم.

اعداد دیگری نیز برایشان مقدس است اما چندان معروف و مهم نیستنر و اکثرا به رابطه های جنسی نامشروع اشاره دارند.

نماد هایی مانند: تبر برعکس نماد ضد عدالت، صلیب برعکس نماد ضد مسیح، هرم، حرف A داخل دایره نماد هرج و مرج، ستاره برعکس(ستاره ای که دو پرش پایین و یک پرش بالا باشد همراه ماه نماد اسلام است و نماد ستاره پنج پر که دو پر بالا و یک پر پایین نماد یهود میشود)، اسکال اند بونز که شاخه ای از فراماسونری است scull and bons و ... را میتوان نماد های دیگر شیطان پرستی و فراماسونری دانست.

علامت گونیا و پرگار :

علامت گونیا و پرگار روی هم، وسائل بنایی و مربوط به فراماسون هاست. این نماد از همان نماد دو مثلث برعکس برهم است که نشانه ستاره صهیونیزم رو میسازد آمده است. و از مهم ترین و رایج ترین نشانه های فراماسونری است.

گونیا و پرگار

با مقاله بعدی من که باز هم در مورد شیطان پرستی، فراماسونری است همراه من باشید.

...
نویسنده : بازدید : 17 تاريخ : سه شنبه 13 تير 1396 ساعت: 21:13