جنگ ایران و عربستان

ساخت وبلاگ
چکیده : بسم الله الرحمن الرحیم مباحثی پیرامون جنگ ایران و عربستان (آیا حج شرکت کنیم؟) سلام خدمت دوستان عزی... با عنوان : جنگ ایران و عربستان بخوانید :
بسم الله الرحمن الرحیم

مباحثی پیرامون جنگ ایران و عربستان (آیا حج شرکت کنیم؟)

سلام خدمت دوستان عزیز. خیلی وقت بود که نبودیم و در این مدت اتفاقاتی بس جالب و تحلیل پذیر و خب بالاخره خطرناک رخ داد. از حملات تروریستی در تهران تا حمله سپاه به داعش. که ان شاءالله سریع این مسائل را تحلیل میکنیم و میپردازیم به بحث اصلی که واقعا هم دیر سراغ این قضیه رفتیم. اما مطالب کاملا مفید و قابل استفاده خواهد بود.

خب میدانیم که اوایل ماه مبارک رمضان حمله تروریستی به امن ترین مکان امن ترین کشور خاورمیانه اتفاق افتاد. تروریست ها که گفته میشود از طرف داعش باشند وارد حرم امام خمینی رحمت الله علیه و مجلس شورا اتفاق افتاد که تحلیل وبلاگ بوی ظهور اینست که اینها گروه منافقین بودند و از طرف عربستان پول گرفته بودند. در کل این مسئله باعث کشته شدن 17 تن شد و 17 خانواده را به مرز نابودی و گسست کشاند. تا انجایی که ما خبر داریم، مسئولین سپاه به دیدار رئیس جمهور وقت آقای روحانی رفتند و اجازه خواستند که ورود کننده به این مسئله و جواب دندان شکن به دشمنان بدهند. رئیس جمهور گفتند که شما ورود نکنید ما خودمان مامور داریم که اینکار را بکنند. اینها رفتند پیش خود رهبری واز ایشان خواستند که خود رهبری با مهر و مکتوب شده این اجازه را دادند. و سپاه از غرب ایران و شرق داعش، با زدن شش موشک ذوالفقار به دیرالزور که یک جورایی پایتخت داعش بود، جواب را دادند.

البته توجه کنید فاصله غرب ما با دیرالزور 700 کیلومتر بود که موشک ذوالفقار 750 کیلومتر برد دارد. ما شهاب 3 هم داریم که 2000 کیلومتر برد دارد. و باید گفت که بودجه نظامی ما فقط 5یا6 میلیون دلار است در حالی که امارات متحده عربی 11 میلیون دلار بودجه نظامیش است. و قابل توجه است که اکثر این بودجه صرف حقوق میشود. و کشور امارات یعنی فقط دارد اسلحه میخرد. موسسه مصاف اعلام کرده است که: عربستان صعودی با آمریکا قرار داد 110 میلیون دلاری امضا کرده است. یعنی اینها (عربستان) به گفته استاد رائفی پور دنبال صدام دوم هستند. صدام موقعی به ایران حمله کرد که تجزیه خواهی اثر کرده بود در ایران و بنی صدر وضعیت را آماده کرده بود. آن موقع عربستان بود اما آن ها صدام را داشتند الان فرقش اینست که صدام و عراقی وجود ندارد و خود عربستان سعودی است که رهبری این جبهه ناتوی عربی را برعهده دارد. مفتی های وهابی ملعون ناموس شیعه را بر مطیعانش حلال کرده است. حالا باید رفت مکه یا نه؟

زمان حج نزدیک است. باید حواسمان را جمع کنیم. جام جهانی 2018 هم سال دیگه است. هر سال که جام جهانی بوده و حواس مردم به آن، غربی ها و لیبرال ها جنگی به راه انداختند. احتمالا سال آینده جنگی در خاورمیانه رخ دهد. این پیشبینی وبلاگ بوی ظهور است. بدانید که چه زمانی ما اینرا پیش بینی کردیم.

ایران با موشک هایش گفت که عربستانی که ی مدت هست بادکرده سر جایش بشیند. و این واقعا لازم بود. دوستان توجه کنند که واقعا برخی مطالب را نمیتوان گفت و بعضی ها میگویند که ما چرا صحبت های خبرگذاری ها را نقل نمیکنیم. جوابش اینست که شما دوستان میتوانید از این خبرگزاری ها و صحبت هایشان آگاه شوید. ما اینجا فقط مطالب تحلیل خودمان را بیان میکنیم. 

در ضمن از تیم والیبال هم متشکریم که راحت حذف شدند و دیگر مردم را استرس ندادند. خخخ شوخی میکنیم. ان شاءالله که موفق باشند. به طرفداران تیم فوتبال ملی آلمان هم تبریک میگوییم که قهرمان جام کنفدراسیون ها شدند.

لطفا کانال تلگرامی ما را دنبال کنید  @Ali21_channel  -  با مقالات بعدی با ما همراه باشید. در ضمن تبلیغات هم میپذیریم. میتوانید در ایدی تلگرام ما بخواهید که تبلیغات را به ازای وجهی ناقابل در وبلاگ بگذاریم. با تشکر از شما خواننده گرامی.

+ نوشته شده در  سه شنبه سیزدهم تیر ۱۳۹۶ساعت 18:33  توسط علی اخوان  | 
...
نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : سه شنبه 13 تير 1396 ساعت: 21:13